Прикраси на весілля – чи потрібні вони?

15.09.2021

У кожної пари в процесі підготовки до церемонії одруження визначається весільний бюджет. Його основу складають витрати на ресторан, замовлення транспорту, сукню та костюм, обручки…Перед багатьма молодятами постає таке питання: чи справді необхідний декор банкетного залу і взагалі спеціальні прикраси на весілля, або можна обійтися без них?  

Пам’ятайте, що отримати гарні фотографії у залі можна тільки за умови гармонійного оздоблення. Сьогодні ми розглянемо, яку функцію виконує весільний декор.


Причини, з яких без весільного декору не обійтися

Починати слід з того, що основна функція декору полягає в естетиці. Вона має особливе значення на весільній церемонії, оскільки такі масштабні заходи в першу чергу організовуються для сім’ї та отримання незабутніх спогадів. На фотографіях цього дня ви назавжди залишитеся молодими, щасливими, сповненими коханням. Ці фото будуть зберігатимуться в сімейному альбомі, будуть показані спочатку дітям, а потім – онукам. Весілля неможливо переграти або відтворити, тому в таку важливу подію вкладається багато зусиль, енергії та коштів.

Ключові переваги весільного декору:

  1. За умови залучення професіоналів до оформлення весілля воно точно справить враження на гостей. Звичайно спеціалісти у такій сфері є справжніми майстрами своєї справи. Вони здатні перетворити ваше весілля на стильну та казкову церемонію, реалізувати усі фантазії замовника, і вам не вдасться приховати захоплення. Неможливо без участі досвідчених спеціалістів втілити в життя свої бажання, особливо з урахуванням того факту, що багато чого необхідно виконувати власноруч. Важливо, щоб усі елементи декору гармонійно поєднувалися  в єдиному стилі та виглядали ефектно. 
  2. Безпечність. Досвідчені декоратори володіють необхідними знаннями та навичками того, як убезпечити гостей, щоб конструкції не впали на голови, а арка не звалилася від легенького вітру. Все буде виглядати так, як треба. Економити на послугах таких спеціалістів справді не варто.
  3. Менше коштів на площадку, а більше – на її оформлення. Якщо ваш бюджет дещо обмежений, то краще подбати про просте, але просторе приміщення, вільне від оздоблення, замовивши повний комплект декоративного оформлення. Декораторам набагато простіше працювати з «голими» стінами, оскільки немає необхідності суміщення стилю декору зі стилем залу, а у вас з’явиться можливість у повній мірі насолодитися прикрасами та заощадити кошти.
  4. Яскраві фотографії. Без привабливих декорацій складно добитися якісних, різноманітних та «соковитих» кадрів. Робляться не тільки постановочні фотографїї, але й живі знімки, на яких неможливо приховати білі стіни та відсутність гарного дизайну. На жаль, відкорегувати це не вдасться навіть за допомогою графічних програм. Тільки за наявності багатьох яскравих зон, розташованих у просторі залу, можна забезпечити дійсно чудові, вдалі фотографії.


Найбільш поширеною помилкою молодих пар є спокуса потрапити на гачок принадних пропозицій некваліфікованих спеціалістів. Вони зазвичай пропонують зробити усе в найкращому вигляді за досить скромну винагороду. У кінцевому підсумку отримується доволі сумний результат. Тому скористайтеся порадою: обирайте лише відомі фірми, які встигли зарекомендувати себе на ринку таких послуг.