02.09.2021

Весільний переполох, або як не збожеволіти, дотримуючись усіх прикмет

Заради сімейного щастя багато наречених готові на усе, навіть «випробувати» довгоочікуваний день різними прикметами. А їх у спадок від наших предків дісталося чимало. Ми впевнені, що щастя не залежить від прикмет, але найцікавішими з них хочемо поділитися. 

Всі «можна» і «не можна» у передвесільний день

1. Останню ніч у статусі  «просто пари» завтрашні молодята повинні провести нарізно, навіть якщо вони вже довгий час живуть разом. Логіка в цьому є, оскільки, за наступною прикметою, до весілля молодий не повинен бачити кохану в образі нареченої. 

2. У подружки нареченої краще обирати незаміжню дівчину. Друг нареченого також не повинен бути одруженим, інакше, згідно прикметі, союз двох закоханих сердець не буде міцним.

В день одруження:

зернові, копійки, конфетки та пелюстки троянд мають «переслідувати» молодят від виходу з під’їзду до самого автомобіля. Це своєрідне благословіння на багате, красиве, солодке і щасливе сімейне життя;

дощ і сніг у той самий довгоочікуваний день не повинні нікого засмучувати, адже вони пророкують щасливий шлюб. Наречена не повернеться у батьківську оселю з розбитим серцем;

під час ходи «під венець» ніхто не повинен перетинати дорогу молодятам – це віщує зради. Якщо хтось із молодят на цьому шляху спіткнеться – згідно прикметі, у сім’ї постійно будуть сварки і суперечки;

  що стосується весільного короваю, відламані шматки дістаються молодятам, іншу здобу варто розділити з гостями, щоб у майбутньої сім’ї було все гаразд у фінансовому плані;

весільні келихи після випитого шампанського розбиваються вщент. Всім відомо – на щастя…Але якщо уламки малесенькі, у пари народиться донька, якщо великі – син.

«Заморочки» весільної сукні

Що ще рекомендується врахувати:

1. Під венець наречена повинна йти саме у сукні. Ніяких окремих корсетів та спідниць. Прикмета говорить: окреме вбрання – окреме життя.

2. Милуватися собою у повному весільному вбранні нареченій забороняється. Інакше після весілля залишиться вона така красива сама. Якщо ж помилуватися собою так хочеться, що несила терпіти, достатньо зняти з себе щось з одягу, прикрасу, або не брати в руки весільний букет.

3. Якщо вбрання нареченої прикрашають ґудзики, їх кількість повинна бути непарною, інакше згоди подружжя не дійде. Якщо вінчальна сукня зовсім без будь-яких застібок, це обіцяє молодій дружині легку вагітність і пологи.  

Це далеко не весь перелік існуючих прикмет. Дотримуватись їх чи ні – це справа кожного, але варто пам’ятати, що справджується лише те, у що ми дуже сильно віримо. Повірте у силу свого кохання, і все у вас буде добре!