Про Pollardi

Бренд "Pollardi" - флагман весільної моди, який подарував світові новий погляд на весільний і вечірній образ жінки і тим самим поставив абсолютно нові правила для гравців весільного бізнесу.

Одяг та аксесуари бренду успішно продаються в більш ніж 50 країнах світу.

Філософія брендів

Ми створюємо сукні з любов'ю і для любові, тому у нас знайдеться сукня для кожної дівчини. Нам не важливо, які у вас ріст, фігура, розмір одягу - в "Pollardi" ви обов'язково зустрінетеся зі своєю ідеальною сукнею!

Наші весільні, вечірні та будуарні колекції створені для справжніх модниць, зацікавлених в дизайнерських моделях. Вони втілюють в собі справжню жіночність і свободу стилю. Ефектні та неординарні фасони, надзвичайна вишуканість моделей обов'язково припадуть до смаку кожної модниці.

Адже головна філософія наших брендів – підкреслити індивідуальність і допомогти дівчині виглядати незрівнянно в найважливіший день життя.

Про наші салони

Наші салони розмістилися в 7 найбільших обласних центрах. І така географія дозволяє нам виконувати бажання наречених по всій країні.

Кожен салон обладнаний великими комфортними примірочними кімнатами, окремим залом, де знаходяться сукні і має ряд бонусних переваг для гостей.

Особливе розташування товару в торгових залах салонів "Pollardi" - сукні, прикраси, взуття та аксесуари знаходяться на різних торгових стійках і стелажах - допомагає комфортно і з мінімальними витратами часу підібрати весь образ.

Історія брендів

У Хмельницькому відкрито маленький цех з пошиття весільних суконь. З легкої подачі виходить перша весільна колекція бренду "Daria Karlozi". Орієнтація на дизайнерську модель, інноваційний підхід в розробці лекал, тканини і мережива найвищої якості допомогли бренду завоювати любов дівчат не тільки в Україні, але й за її межами.

Створено ще один успішний весільний бренд "Ida Torez". Завдяки вектору розвитку, заданому на початку шляху, бренди набирають оберти/масштаби і виходять на весільні ринки Європи.

Створена найбільша торгова марка в Україні з пошиття весільних і вечірніх суконь - "Pollardi". Під цією назвою на великий швейній фабриці, облаштованій кращим сучасним обладнанням, почали працювати сотні професіоналів. Незабаром бренд виходить на ринки Америки і Африки.

В цьому ж році дано життя новому дочірньому бренду - "Pollardi Bodour", суконь створених для ранку нареченої або для вишуканих перевтілень жінок для свого коханого чоловіка.

Впроваджуючи нові технології і чуйно зчитуючи потреби ринку, бренд випускає колекцію дитячих суконь "Pollardi Kids". У виробах багато ручної вишивки та прикрас, а лекала, за якими шиються сукні, ідеально підходять фігурам маленьких принцес.
У цьому ж році на світовий ринок виходить кардинально нова колекція суконь-трансформерів від ще одного нового бренду - «Liretta». З цим брендом "Pollardi" виходить на китайський ринок.

Продукція "Pollardi" експортується в більш ніж 50 країн світу. І це далеко не межа – в чітких планах компанії активне розширення горизонтів.

Яскраві і сміливі дизайнерські рішення в кожній новій колекції допомагають бренду з року в рік займати лідируючі позиції в світі весільної індустрії. Весільні та вечірні сукні від "Pollardi" улюблені дівчатам і впізнавані на виставках в Іспанії, Туреччині, Китаї, Німеччині, Великобританії та інших країнах світу.